• on 19 listopada 2023

XXXIII Niedziela w ciągu roku 19.11.2023

  1. Dziś po Mszy św. o 13.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się  do sakramentu bierzmowania.
  2. We wtorek obchodzi imieniny nasz biskup Janusz Stepnowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. W środę wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. Nasze podziękowanie i modlitwę kierujemy do s. Elżbiety i chóru parafialnego i wszystkich osób angażowanych w śpiew kościelny.
  4. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio, a także Msza św. w intencji naszego chóru parafialnego „Kantylena Domini” z okazji 10 rocznicy jego powstania. Podczas tej Mszy św. nasz chór zaprezentuje swoje talenty wokalne. Serdecznie wszystkich zapraszamy.  
  5. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela okresu zwykłego.
  6. Przez cały listopad  codziennie modlimy się  za naszych bliskich zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.25 oraz w  Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  7. Br. Piotr będzie kontynuował roznoszenie opłatków na stół wigilijny:

poniedziałek – ul. Wiejska, Kanalna i Kolegialna

wtorek – ul. Zjazd i Zamiejska

środa – ul. Długa 1

czwartek – ul. Długa od nr 3 do końca i ul. Któtka

piątek – ul. Rybaki

sobota – ul. Nadnarwiańska

8. Będzie rozpoczynał roznoszenie opłatków od godz. 14.00. Dziękujemy za ofiary materialne. Wszystkim życzymy otwartego serca na laskę wiary i odpowiedzialności za powierzone nam od Boga życie.