• on 30 września 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r. 26 Niedziela zwykła

  1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do 18.00.
  2. Wolontariusze z Hospicjum Ducha Św. zbierają dziś przed kościołem dobrowolne ofiary do puszek na utrzymanie i bieżącą działalność hospicjum.
  3. Podczas siedmiu objawień w Fatimie Matka Boża wielokrotnie zachęcała do codziennego odmawiania Różańca. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.25. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w każdy poniedziałek o godz. 16.30.
  4. W piątek 4 października Uroczystość św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu. Msze św. tego dnia będą sprawowane o godz. 6.30, 8.00, 10.00 oraz uroczysta Msza św. pod przewodnictwem o. Łukasza Wożniaka naszego prowincjała o godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. będzie wręczenie krzyża misyjnego o. Mariuszowi Dunajowi. Bezpośrednio po Mszy nabożeństwo Transitus, czyli pamiątka przejścia św. Franciszka z ziemi do nieba.
  5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Spotkanie dla rodziców i dzieci do I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 11.30. Będzie poświecenie i wręczenie dzieciom różańców.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary do puszek na dzieła prowadzone przez Caritas naszej diecezji.
  8. Studentom, rozpoczynającym nowy rok akademicki życzymy zapału do zdobywania wiedzy i obfitości Bożych darów.
  9. Bóg zapłać za wszelkie formy pomocy i życzliwości na rzecz parafii i klasztoru. Niech Matka Boża Różańcowa pomaga wam pokonywać rożne trudności i uprasza opiekę Boża dla waszych Rodzin.