• on 6 maja 2018

Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 06. 05. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 06. 05. 2018 r.

 1. Dzisiaj z racji na pierwszą niedzielę miesiąca: po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Róży Różańcowej. O godz. 16.00 spotkanie kółek różańcowych. O godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z katechezą dla młodzieży.

 1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz. 17. 30.

 1. We wtorek 8 maja Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Msze św. w porządku zwykłym. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie szczególnie o bp seniorze Stanisławie Stefanku.

 1. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek 11 maja i będzie połączona z nabożeństwem majowym.

 1. Spowiedź i próba dzieci przed Komunią Rocznicową w sobotę 12 maja o godz. 10.00. Komunia Rocznicowa w niedzielę 13 maja o godz. 11.30.

 1. Procesja Bobolańska, która odbędzie się 12 maja w sobotę, wyruszy z przed naszego kościoła o godz. 16.00. Tegoroczna procesja będzie połączona z jubileuszem 600 – lecia praw miejskich Łomży oraz 100 – lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na tą procesję zaprasza parafia św. Andrzeja Boboli i ks. proboszcz Andrzej Popielski.

 1. W przyszłą niedzielę, czyli 13 maja, będziemy gościć franciszkanów konwentualnych z Krakowa, którzy przybliżą nam postacie bł. Męczenników z Peru: o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego. Będzie także przed kościołem możliwość wsparcia ich dzieła.

 1. I Komunia św. dla dzieci, będzie sprawowana 27 maja o godz. 11.30. Z tego względu, że w tym roku jest podwójna ilość dzieci komunijnych, dlatego już dziś prosimy, żeby tego dnia, czyli w niedzielę 27 maja o godz. 11.30 kościół w nawie głównej zostawić tylko dla dzieci i rodziców. Dla wszystkich nie związanych bezpośrednio z Pierwszą Komunią proponujemy też udział w innej Mszy św.

 1. W sobotę 19 maja odbędzie się Noc Muzeów w Łomży. W związku z tym prosimy o wsparcie nas różnymi słodkimi wypiekami do refektarza, którymi będziemy mogli poczęstować przybyłych gości. Prosimy też zgłaszających swoją pomoc o zapisanie się na listę w zakrystii.

 1. W niedzielę 3 czerwca odbędzie się na naszych ogrodach Kapucyński Festyn Rodzinny, na który już dziś wszystkich zapraszamy. Również będziemy potrzebowali ciast, czy innej pomocy. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszanie się w zakrystii.

 1. Dziękujemy za wszelkie dobro naszym parafianom, sympatykom i dobrodziejom. Życzymy radości w codziennym życiu wiarą i miłością oraz wszelkiego Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.