• on 7 listopada 2023

XXXI Niedziela w ciągu roku 05.11.2023

  1. Dziś o godz. 16.45 spotkanie kółek różańcowych.
  2. Jutro br. Piotr rozpocznie roznoszenie opłatków na stół wigilijny w naszej parafii:

poniedziałek – ul. Rządowa 1, 5, 7, 9 

wtorek          – ul. Rządowa 2

środa             – ul. Rządowa 4 i 4a

czwartek       – ul. Rządowa 6 i 8

piątek            – ul. Rządowa 10 i Jatkowa

sobota           – nie chodzi ze względu na święto

Będzie rozpoczynał roznoszenie opłatków od godz. 14.00.

3. W sobotę będziemy obchodzić 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy do manifestacji patriotyzmu poprzez wywieszenie flag narodowych oraz modlitwę za Ojczyznę i za tych, którzy oddali swe życie za nią. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. Msza św. w intencji Ojczyzny katedrze łomżyńskiej o godz. 10.00.

4. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych, podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.20 oraz podczas Mszy św. wieczornej. Wypominki można składać w zakrystii. Przypominamy, że modlitwa za zmarłych jest jednym z uczynków miłosierdzia co do duszy.

5. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz „Kościół w potrzebie”. W tym roku zbiórka na Bliskich Wschód. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18. 00 wieczór uwielbienia.

6. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się za tydzień 12 listopada po Mszy św. o godz. 11.30., natomiast spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania za dwa tygodnie 19 listopada po Mszy św. o godz. 13.00.

7. Na ten listopadowy miesiąc refleksji nad życiem i śmiercią życzymy Wam nieprzemijającej nadziei, niech towarzyszy Wam również opieka Waszych Świętych Patronów. Dziękujemy za wszelkie ofiary na kościół, a wszystkich naszych parafian i dobrodziejów  ogarniamy naszą codzienną modlitwą.